Lazer Isı Mühendislik

Vaillant Lazer Isı Mühendislik Yetkili servis

Katalogumuza ulaşmak için tıklayınız.

İstanbul’un Doğalgazla tanışmasının ardından 1994 yılında İGDAŞ yetki belgesini alarak faaliyete başlayan LAZER Isı Teknik Limited şirketi, şuanda kendisine ait 5 katlı plaza binasında Doğalgaz, klima, mühendislik hizmetleri ve Mekanik tesisat işleri alanlarında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Şirketin Genel Müdürlüğünü işletme fakültesi mezunu İsmail ÇELİK tarafından yapılmaktadır. Firmamızın teknik personel kadrosu kendi alanında uzman, tecrübeli ve gerekli sertifikalara sahip makine mühendisleri, teknisyenler, şantiye şefi, ustaları ve ofis çalışanları ile hizmet sunmaktadır.

Başarılarından dolayı VAILLANT tarafından, “En iyi Performans Ödülü”, “Müşteri Memnuniyeti ve Kalite Ödülleri”, gibi bir çok ödüle layık görülmüş, bu ödüller arasında en anlamlısı ise 25.01.2007 tarihinde alınan “1999-2006 Yılları Arasında Türkiye Genelinde En Verimli Gelişerek Kurumsallaşan Firma Ödülü” olmuştur.

En önemli hedefimiz %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve bunu sürekli kılmaktır. Bu sürekliliğin Takım çalışması ve sürekli eğitimden geçtiğinin bilincinde olan firmamız, kendi bünyesi içinde modern bir eğitim salonu açarak personeline eğitimleri bu salonda vermeye devam etmektedir.

 


İstanbul ilinin Okmeydanı ilçesinde, faaliyet gösteren firmamız Lazer Isı Mühendislik güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vaillant Lazer Isı Mühendislik showroomumuza bekliyoruz.